Kontakt

Eko-Solar Tomasz Kurek
Adres: ul. Wiejska 3, 44-153 Smolnica

NIP: 6311605984
REGON: 241775728

Numer rachunku bankowego

Napisz do nas

    Dział Handlowy

    Dział Handlowy
    godziny pracy: od 8:00 do 16:00

    tel.: +48 500 237 450

    Dominika Warać
    Doradca ds. Fotowoltaiki
    +48 728 588 094
    dwarac@ekosolargliwice.pl

    Paweł Rozbicki
    Doradca ds. Fotowoltaiki
    +48 735 094 257
    prozbicki@ekosolargliwice.pl

    Jarosław Koszykowski
    Doradca ds. Fotowoltaiki
    +48 787 221 681
    jkoszykowski@ekosolargliwice.pl

    Paulina Januszczak
    Doradca ds. Fotowoltaiki
    +48 796 766 988
    pjanuszczak@ekosolargliwice.pl

    Bartosz Czaplicki
    Doradca ds. Fotowoltaiki
    +48 888 582 071
    bczaplicki@ekosolargliwice.pl

    Adam Najkowski
    Doradca ds. Fotowoltaiki
    +48 795 138 744
    anajkowski@ekosolargliwice.pl

    Kris Misztal
    Doradca ds. Fotowoltaiki
    +48 735 094 256
    kmisztal@ekosolargliwice.pl

    Michał Kozioł
    Doradca ds. Fotowoltaiki
    +48 883 796 444
    mkoziol@ekosolargliwice.pl

    Piotr Herman
    Doradca ds. Fotowoltaiki
    +48 788 905 323
    pherman@ekosolargliwice.pl

    Biuro Obsługi Klienta

    Biuro Obsługi Klienta
    godziny pracy: od 8:00 do 16:00

    tel.: +48 500 237 450
    biuro@ekosolargliwice.pl

    Renata Skwarna
    Specjalista ds. obsługi klienta
    +48 500 237 450
    rskwarna@ekosolargliwice.pl

    Anna Pogrzeba
    Specjalista ds. administracji
    +48 500 237 450
    apogrzeba@ekosolargliwice.pl

    Danuta Wiśniewska
    Specjalista ds. administracji
    +48 500 237 450
    dwisniewska@ekosolargliwice.pl

    Wsparcie techniczne

    Logistyka

    Wsparcie techniczne
    godziny pracy: od 8:00 do 16:00

    Jerzy Wojcieszuk
    Specjalista ds. technicznych

    tel.: +48 735 094 317

    Logistyka
    godziny pracy: od 8:00 do 16:00

    Jacek Krakowski
    Logistyka
    tel.: +48 884 278 774
    logistyka@ekosolargliwice.pl

    Współpraca

    Michał Januszczak

    tel.: +48 602 562 233
    mjanuszczak@ekosolargliwice.pl

    Tomasz Januszczak

    tel.: +48 787 527 375
    tjanuszczak@ekosolargliwice.pl

    Siedziba główna, Smolnica k.Gliwic
    Przedstawiciel Zagłębie Dąbrowskie
    Znajdź nas na Facebooku
    Skip to content